Konuklarımızdan en çok gelen sorulara hızlı cevaplar

 

Rezervasyonumu iptal edebilirmiyin?

Evet tüm iptal ücretleri tesis tarafından belirlenir ve iptal koşullarında belirtilir. Rezervasyonunuz sırasında seçmiş olduğunuz oda tipinin iptal şartlarını lütfen inceleyiniz. 

 

Rezervasyonumu iptal etmem gerekirse ücret ödermiyim?

İptali ücretsiz bir rezervasyonunuz varsa iptal ücreti ödemeyeceksiniz. Rezervasyonunuzun ücretisiz iptal süresi dolduysa veya rezervasyonunuz iade yapılamaz koşuluna sahipse iptal ücreti alınabilir. Tüm iptal ücretleri tesis tarafından belirlenir. 

 

İade yapılamaz rezervasyonumu iptal edebilir miyim veya tarihleri değiştirebilir miyim?

iade yapılamaz olan rezervasyonları iptal etmek normalde bir ücret alınmasını gerektirir ancak bazı durumlarda, misafirin yaşamış olduğu sağlık sorunları, kazalar, 1. derece bir yakınının vefatı gibi, ücret iadesi gerekli durumlar oluşa bilir, rezervasyonunuzu yönetirken ücretsiz iptal talep etme seçeneğiniz de olabilir. Böylece talebiniz tesise gönderilir ve tesis de iptal ücretinizi alıp almamaya karar verirbilir, iade yapılamaz rezervasyonların tarihlerini değiştirmek mümkün değildir ancak ücret alınmaması için gönderdiğiniz talep onaylanırsa istediğiniz tarih için tekrardan rezervasyon yapmak mümkündür. 

 

Rezervasyonumun iptal edilip edilmediğini nasıl öğrenebilirim?

Rezervasyonunuzu bizden iptal ettikten sonra bu iptal işleminin onaylayan bir e-posta almanız gerekir. Gelen kutunuzu ve spam/reklam klasörlerinizi kontrol edin, 24 saat içinde e-posta almazsanız lütfen tesisle iletişime geçip iptal talebinizi alıp almadıklarını onaylayın. 

 

Tesisin iptal koşullarını nerede bulabilirim?

Bu bilgiyi rezervasyon sırasında, rezervasyon onay sayfasında bulabilirsiniz. 

Call Center