Dinamizm, yenilikçilik ve yüksek teknoloji, Eniyioda.com'un tüm müşterilerine sağladığı temel değerlerdir.  Eniyioda.com kullanıcılarına dünyanın her yerinden 400 bine yakın tesis için online rezervasyon hizmeti sunan dijital bir platformdur. Türkiye ve dünya genelinde binlerce tesisi, kullanıcılar için ulaşılabilir kılan Eniyioda.com, ister tatil ister iş amaçlı tüm seyahatlerde, konaklama ihtiyacını karşılamaya yönelik sayısız seçenek sunuyor. Zincir oteller ve tesislerin yanı sıra butik otel, apart, pansiyon gibi pek çok konaklama alternatifi sunan Eniyioda.com, her geçen gün artan tesis çeşitliliği ile online otel rezervasyonu alanında zengin bir kaynak niteliği taşıyor.

Oda fiyatlarından konuma, hizmet ve olanaklardan müsaitlik durumuna kadar kullanıcıların ihtiyaç duyacakları pek çok bilgiyi tek noktada buluşturan Eniyioda.com, kullanıcı dostu özelliği ile de kolaylık sağlıyor. Şu anda Türkçe,İngilizce,Almanca ve Rusca olarak hizmet veren Eniyioda.com, ilerleyen dönemlerde farklı dil seçenekleri ile de zenginleşecek.

 

Eniyioda.com ; Sunduğu seyahat hizmetleri çerçevesinde geliştirdiği özel projelerle ihtiyaçlarınıza cevap vermek üzere oluşturulan, yaratıcı ve bir o kadar da güvenilir bir seyahat partneridir. Geniş hizmet yelpazesi sayesinde, seyahatinizin tüm detayları ile tek bir elden planlanıp gerçekleştirilmesinin rahatlığını ve güvenini yaşatır.

 

Eniyioda.com; Karşılıklı güvene dayalı çalışmalarında, sektöründe lider firmalarla sürdürdüğü istikrarlı profesyonel diyaloglar sayesinde edindiği tecrübelerini yaratıcı fikirleriyle harmanlayarak, Eniyioda.com  markası ile  bireysel misafirlerine müşteri memnuniyeti odaklı stratejisi sayesinde tatil ve seyahat organizasyonlarınıza “Eniyioda.com” imzasını atarak dinamik ve yenilikçi bir soluk getirmeyi vaat ediyor!

 

Eniyioda.com’da hizmet kavramı sadece müşterilerimizin rutin ihtiyaçlarına cevap vermekle sınırlı değildir. Farkımız tam da bu noktada ortaya çıkar: “Sorumluluk alır, zorlukları ve son dakika değişikliklerini tebessüm ile karşılar, esnek yapımız sayesinde çözümler sunarız!

 

Eniyioda.com

Sorun yansıtmak için değil sorun çözmek için yanınızdadır!

TİCARİ UNVAN: Polo Turizm Organizasyon Tic. Ltd. Şti. 

VERGİ DAİRESİ: Erenköy 

VERGİ NO: 0080663147 

ADRES: Suadiye Mahallesi Emin Ali Paşa Caddesi Hazan Sok. No:41 Kat:3 / 5 Kadıköy - İstanbul